برش لیزری ام دی اف زیرلیوانی بوک مارک و لوگو

                             

با استفاده از پلات و لمینت، چسب دو طرفه و ام دی اف خام سه میل می‌توان زیر لیوانی های فانتزی جذابی را تولید کرد. در این روش، پلات چاپ شده در ابعاد ۹۰ در ۱۲۰ سانتی متر، بر روی ام دی اف، با چسب دو طرفه چسبانیده می‌شود. سپس بر اساس فایل برش لیزر، در ابعاد دلخواه این زیرلیوانی ها بریده می‌شوند. برش لیزری ام دی اف و خدمات لیزری برش چوب، لیزر چوب و تولید محصولات چوبی فانتزی از تخصص های این مجموعه می باشد.

در عکس زیر، می توانید سه نمونه از زیرلیوانی های تولید شده توسط مجموعه لیزر خط و نقش را ببینید. شما، میتوانید هر طرح دلخواهی را پرینت کرده و ارسال کنید. با ارسال سفارش به صورت آنلاین به ما، محصول نهایی را به صورت غیر حضوری با بهترین کیفیت تحویل خواهید گرفت. بسته بندی به صورت رایگان و کاملا محکم و قابل اطمینان خواهد بود.

اگر سوالی در زمینه برش لیزری ام دی اف و یا برش لیزری زیر لیوانی دارید، با ما تماس بگیرید. دوستان‌تان در لیزر خط و نقش در پامنار، با دقت و حوصله‌ی کافی، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

زیرلیوانی فانتزی چوبی با استفاده از پلات لمینت و ام دی اف و چسب دو طرفه توسط برش لیزر
زیرلیوانی فانتزی

در صورتی که میله‌های زیر دستگاه لیزر تمیز باشند، زیر این زیرلیوانی های چوبی تمیز و بدون دوده خواهد بود. و اشعه لیزر، زیر چوب را سیاه نخواهد کرد.

در همین راستا، می‌توان به برش لیزری چوب و تولید انواع دیگر محصولات فانتزی اشاره کرد. می‌توان دفترچه‌های فانتزی بزرگ و کوچک با تعداد سوراخ دل‌خواه، یا بوک‌ مارک با اندازه‌های متفاوت درست کرد. باید به این نکته دقت کرد که فایل برش در مواردی که نیاز به هم‌ترازی یا تنظیم (alignment) با طرح‌های چاپ شده دارند، از دقت کافی برخوردار باشند. در این صورت، اشیا پس از برش به زیبایی و بدون ایراد خواهند بود. زیرا مرزهای بریده شده دقیقا منطبق بر خطوط برش چاپ شده خواهند بود.

پیکسل چوبی فانتزی ، آویز ، جاسوئیچی
پیکسل‌ چوبی
بوک مارک چوبی فانتزی برش لیزری چوب
بوک مارک

همچنین میتوان برای اسامی افراد نیز حروف بزرگ انگلیس یا فارسی را طراحی و با روشی که گفته شد تولید کرد. در زیر یک نمونه را می‌بینید.

پلات و لمینت قبل از چسبانیدن بر روی ام دی اف و قبل از برش لیزری
لمینت قبل از چسبیدن روی چوب و برش
حروف بزرگ برش لیزری چوبی
حروف تزئینی

دفترچه فانتزی کوچک ، دفترچه فانتزی بزرگ ، انواع دفترچه یادداشت فانتزی و ساخت دفترچه فانتزی را می‌توانید در این مجموعه ببینید. طرح‌های جذاب و زیبای خود را برای داشتن دفترچه‌ای منحصر به‌فرد آماده کنید.

دفترچه یادداشت فانتزی چوبی برش خورده با دستگاه لیزر
دفترچه یادداشت فانتزی

پارچه های ساده ، برش پارچه‌ های چاپ شده ، برش لیزری بوم و کنواس به سادگی با دستگاه برش لیزری انجام پذیر است. با برش لیزری خط و نقش در پامنار تماس بگیرید. تماس تلفنی ، ای‌میل و یا تلگرام. استعلام قیمت برش لیزری بر روی اجسام مختلف، قیمت انواع ام دی اف سه میل و شش میل خام. ام دی اف ساده و روکش دار را از ما بپرسید. ام دی اف روکش دار رنگ های مختلف مانند قرمز و صورتی و سفید و بیاض مش. گردویی را شامل می‌شود.

برش لیزر کنواس چاپ شده
برش پارچه چاپ شده
پیکسل چوبی فانتزی فرندز
پیکسل چوبی فرندز